Zumba
Zumba je inspirována latinsko – americkou hudbou. Lekce zahrnuje tanec a fitness, připojuje latinsko – americkou a mezinárodní hudbu a taneční pohyby vyzvářející dynamický, vzrušující a účinný fitness systém!

Tento formát lekce kombinuje rychlé a pomalé rytmy, které aerobikovým respektive fitness způsobem formují a posilují tělo, tak aby se dosáhlo jedinečné rovnováhy výhod jak kardio, tak posilovacího tréninku.

Taneční pohyby, založené na kardio tréninku, jsou složeny z kroků, které se každý snadno naučí a které se soustředí na rýsování těla a soustřeďuje se na oblasti hýždě, nohy, paže, trup, břišní svaly a nejdůležitější sval v těle – srdce.

Tanečníci i netanečníci okamžitě bez problémů zvládnou lekci Zumby, protože na to, aby se vám dařilo v Zumbě, nemusíte umět tancovat.

Zumba vytváří atmosféru jako na party, takže nově příchozí nebo ti, kteří dříve otáleli s návštěvou skupinového cvičení, se nebudou stydět. Současně si tanečníci a ti, kteří již dlouho cvičí, opravdu užijí změnu – cvičení ve zdravém, zábavném prostředí, jak na party.

Zumba program je nejúčinnější, nejinovativnější a nejzábavnější cvičení navržené pro každého. Hlavními prvky, díky nimž je Zumba tak vyjímečná a úspěšná jsou:

• Je to zábava! Zumba je „zamaskované cvičení“.
• Je to jiné! Hudba, kroky, pohyby, lekce, pocit, …
• Je to snadné! Zumba je navržena pro každého.
• Je to účinné! Zumba je založena na kardio cvičení s prvky rezistenčního/rýsovacího tréninku ke zpevnění celého těla.