ROZVRH - od září do června, sledujte event. ZMĚNY
Výběr cvičení
PONDĚLÍ
Čas | Sál A | Sál B |
09:00 |
|
DNS pokročilí od 11.9.
instruktor: Romana B.
|
09:30 |
Jóga pro těhotné - po předchozí domluvě, možné chodit na lekce jednotlivě od 2.10.
instruktor: Martina Kratochvílová
|
|
10:15 |
|
Cvičení PO PORODU od 11.9.
instruktor: Romana B.
|
16:00 |
Přípravka sportovní aerobik - ročníky 2017, 2016, 2015, 2014
instruktor: Klára K., Berenika J.
|
|
17:00 |
DNS FIT KID specializovaný kurz 8 let a starší, od 2015 a starší
instruktor: Lenka S.
|
|
17:05 |
|
DNS začátečníci od 11.9.
instruktor: Romana B.
|
18:00 |
DNS FIT KID specializovaný kurz 8 let a starší, od 2015 a starší
instruktor: Lenka S.
|
|
18:15 |
|
DNS pokročilí od 11.9.
instruktor: Romana B.
|
19:30 |
|
POWER JÓGA od 11.9.
instruktor: Jitka P.
|
ÚTERÝ
Čas | Sál A | Sál B |
09:00 |
mamky+děti 1 - 2 roky od 12.9.
instruktor: Lenka S.
|
|
10:15 |
mamky+děti 2 - 4 roky od 12.9.
instruktor: Lenka S.
|
|
13:30 |
Dětský aerobik a gymnastika od 6 let a starší, od 2017 a starší, všestranná sportovní a gymnastická průprava
instruktor: Hana T.
|
|
15:00 |
Dětský aerobik, gymnastika,sportovní Cheerleading od 6 let a starší, od 2017 a st., všestranná sportovní a gymnastická průprava
instruktor: Markéta V.
|
|
15:00 |
|
Aerobik hrou 3 - 4 let - 2021, 2020, 2019, všestranná sportovní průprava
instruktor: Lenka S.
|
16:00 |
Gymnastika pro děti 4 – 8 let - 2019, 2018, 2017, 2016, 2015
instruktor: Markéta Vávrová
|
|
16:00 |
|
Aerobik hrou 5 - 7 let - 2018, 2017, 2016, všestranná sportovní průprava
instruktor: Lenka S.
|
17:00 |
Aerobik hrou 7 - 11 let - 2016, 2015, 2014, 2013, 2012 všestranná sportovní průprava
instruktor: Lenka S.
|
|
17:05 |
|
BODYSTYLING
instruktor: Petra S.
|
18:30 |
|
JÓGOVÁ TERAPIE - pomalá jóga, vhodná též pro začátečníky
instruktor: Honza P.
|
STŘEDA
Čas | Sál A | Sál B |
09:00 |
|
DNS pokročilí od 13.9.
instruktor: Romana B.
|
15:00 |
Gymnastika pro nejmenší 3 - 5 roky – 2020, 2019, 2018
instruktor: Jitka P.
|
|
16:00 |
Gymnastika pro děti 5 – 7 let - 2018, 2017, 2016
instruktor: Jitka a Zuzka P.
|
|
16:00 |
|
Gymnastika pro děti a Aerobik hrou – 4 – 7 let – 2019, 2018, 2017, 2016 všestranná sportovní průprava
instruktor: Jitka a Zuzka P.
|
17:00 |
Gymnastika pro děti 8 – 10 let – 2015, 2014, 2013 - POKROČILÍ
instruktor: Jitka P.
|
|
17:05 |
|
DNS pokročilí od 13.9.
instruktor: Romana B.
|
18.15 |
on-line DNS Romana nutné přihlášení předem na info@romanaberanova.cz, jen pokročilí
|
on-line DNS Romana nutné přihlášení předem na info@romanaberanova.cz, jen pokročilí
|
18:15 |
|
DNS pokročilí v tělocvičně od 13.9.
instruktor: Romana B.
|
ČTVRTEK
Čas | Sál A | Sál B |
15:00 |
Dětský aerobik a gymnastika od 6 let a starší- od 2017 a st. všestranná sportovní a gymnastická průprava
instruktor: Hana T.
|
|
15:00 |
Dětský aerobik a gymnastika od 6 let a starší - od 2016 a starší, všestranná sportovní a gymnastická průprava
instruktor: Markéta V.
|
|
15:00 |
|
Dětský aerobik - pokročilí, ročníky 2013, 2012
instruktor: Klára K., Karolína B.
|
16:00 |
Přípravka sportovního aerobiku - ročníky 2017, 2016, 2015, 2014
instruktor: Klára K., Karolína B.
|
|
16:00 |
|
DNS mírně pokročilí od 14.9.
instruktor: Romana B.
|
17:00 |
DNS FIT KID - specializovaný kurz pokročilí
instruktor: Romana B.
|
|
17:05 |
|
BODYSTYLING
instruktor: Petra S.
|
18:15 |
DNS FIT KID specializovaný kurz pokročilí
instruktor: Romana B.
|
|
19:00 |
FASCIÁLNÍ JÓGA
instruktor: Martina K.
|
|
19:15 |
|
DNS začátečníci 5.10., 12.10., 2.11., 9.11., 23.11., 30.11., 7.12., 14.12., 21.12. a dle zájmu dále od ledna........
instruktor: Romana B.
|
PÁTEK
Čas | Sál A | Sál B |
09:00 |
|
POWER JÓGA od 15.9.
instruktor: Jitka P.
|