ROZVRH - od září do června, sledujte event. ZMĚNY
Výběr cvičení
 
PONDĚLÍ
Čas Sál A Sál B
09:00 DNS ( dříve pilates )
instruktor: Romana B.
10:15 Cvičení PO PORODU
instruktor: Romana B.
16:00 Přípravka sportovního aerobiku - od 2016, 2015, 2014, 2013, 2012
instruktor: Klára K.
17:05 DNS začátečníci ( dříve pilates )
instruktor: Klára K.
17:05 DNS ( dříve pilates )
instruktor: Romana B.
18:15 DNS ( dříve pilates )
instruktor: Romana B.
19:30 POWER JÓGA
instruktor: Jitka P.
 
ÚTERÝ
Čas Sál A Sál B
09:00 mamky+děti 1 - 2 roky
instruktor: Lenka S.
10:15 mamky+děti 2 - 4 roky
instruktor: Lenka S.
12:15 MŠ Kubatova Děti na startu
instruktor: Lenka S.
15:00 Dětský aerobik a gymnastika od 8 let a starší MÍRNĚ POKROČILÍ - od 2013 a st.
instruktor: Markéta V.
15:00 Aerobik hrou 3 - 4 let - 2019, 2018, 2017
instruktor: Lenka S.
16:00 Sportovní Cheerleading- roztleskávání a gymnastika od 5 let a starší - od 2015 a st.
instruktor: Markéta V./ Bára S.
16:00 Aerobik hrou 5 - 6 let - 2016, 2015, 2014
instruktor: Lenka S.
17:00 Aerobik hrou 7 - 8 let - 2013, 2012
instruktor: Lenka S.
17:05 BODYSTYLING
instruktor: Petra S.
18:30 Hatha flow jóga - vhodná též pro začátečníky
instruktor: Honza P.
 
STŘEDA
Čas Sál A Sál B
09:00 DNS ( dříve pilates )
instruktor: Romana B.
12:15 MŠ Kubatova - Děti na startu
instruktor: Martina K.
15:00 Gymnastika pro nejmenší 3 - 4 roky – 2019, 2018,2017
instruktor: Jitka P.
16:00 Gymnastika pro děti 5 – 7 let - 2016, 2015, 2014, 2013
instruktor: Jitka P.
16:00 Gymnastika pro děti a Aerobik hrou – 4 – 6 let – 2017, 2016, 2015,2014
instruktor: Kristýna H.
17:00 Gymnastika pro děti 7 – 8 let – 2014, 2013 - POKROČILÍ
instruktor: Jitka P.
17:05 DNS ( dříve pilates )
instruktor: Romana B.
18.15 on-line DNS Romana nutné přihlášení předem na info@romanaberanova.cz on-line DNS Romana nutné přihlášení předem na info@romanaberanova.cz
18:15 DNS ( dříve pilates ) v tělocvičně
instruktor: Romana B.
 
ČTVRTEK
Čas Sál A Sál B
12:15 MŠ Staroměstská - Děti na startu
instruktor: Martina K.
13:30 Dětský aerobik a gymnastika od 6 let - od 2015, 2014, 2013
instruktor: Markéta V.
15:00 Dětský aerobik a gymnastika od 2013 a st. všestranná sportovní a gymnastická průprava
instruktor: Markéta V.
15:00 Dětský aerobik a gymnastika od 6 let - od 2015, 2014, 2013 všestranná sportovní a gymnastická průprava
instruktor: Barbora Scheicherová
16:00 Přípravka sportovního aerobiku - ročníky 2016, 2015,2014,2013,2012
instruktor: Klára K., Karolína B.
16:00 DNS ( dříve pilates )
instruktor: Romana B.
17:05 BODYSTYLING
instruktor: Petra S.
18:30 POWER JÓGA
instruktor: Ivetta B.
 
PÁTEK
Čas Sál A Sál B
09:00 MŠ Nerudova - Děti na startu
instruktor: Klára B.
09:00 POWER JÓGA
instruktor: Jitka P.
10:05 MŠ Nerudova - Děti na startu
instruktor: Jitka P.
 
 
PROVOZNÍ DOBA - Pražská
PO: pouze cvičení 16:30 - 19:45 
ÚT: pouze cvičení 16:30 - 19:45
ST: pouze cvičení 16:30 - 18:30
ČT: pouze cvičení 15:30 - 18:30
PÁ: pouze cvičení zavřeno
SO: zavřeno
NE: pouze cvičení
 
Fit studio Pražská - rozvrh »
 
PROVOZNÍ DOBA - Sokolská
 
Dle rozvrhu cvičení, vždy 15 minut před zahájením cvičení
 
Fit studio Sokolská - rozvrh »