ROZVRH - od září do června, sledujte event. ZMĚNY
Výběr cvičení
 
PONDĚLÍ
ČasNázev hodinyInstruktorka
14:00 ul.Sokolská - Děti na startu 1. a 3. třída ZŠ Bobi Čapková
16:00 ul. Pražská - Děti na startu - pohybovky pro kluky i holky od 2013 Bobi Čapková
17:30 ul. Sokolská - Dětský aerobik, zumba a gymnastika pro děti od 2011 Klaudie Němečková
 
ÚTERÝ
ČasNázev hodinyInstruktorka
15:00 ul. Pražská - Přípravka sportovního aerobiku - ročníky 2013,2012,2011,2010 Nikola Šulcová
15:00 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 8 let - od 2010 a starší všestranná sportovní a gymnastická průprava Diana Krulišová
16:00 ul. Pražská - MIX - aerobik, zumba, tanec od 8 let a starší - od 2010 a starší Nikola Šulcová
16:00 ul. Pražská - Aerobik a gymnastika hrou 3-4 let - 2016, 2015,2014 všestranná sportovní průprava Lenka Stejskalová
16:00 ul. Sokolská - Aerobik a gymnastika hrou 3-4 let - 2016,2015,2014, 2013 všestranná sportovní průprava Klára Klepalová (Blažková)
17:00 ul. Pražská - Aerobik a gymnastika hrou 4 - 5 let - 2013, 2012 všestranná sportovní průprava Lenka Stejskalová
17:10 ul. Sokolská - Děti na startu a Aerobik a gymnastika hrou 5 - 7 let - 2013,2012, 2011,2010 Klára Klepalová (Blažková)
 
STŘEDA
ČasNázev hodinyInstruktorka
09:15 MŠ Čéčova - cvičení pro děti Klára Klepalová (Blažková)
10:15 MŠ Kubatova - Děti na startu Klára Klepalová (Blažková)
15:00 ul. Pražská - Gymnastika pro nejmenší 3-4 roky - 2016,2015, 2014 Jitka Pučejdlová
15:30 ul.Sokolská - Dětské cvičení step aerobiku 7-10 let Bobi Čapková
16:00 ul. Pražská - gymnastika pro děti a aerobik hrou 4-6 let - 2014, 2013, 2012 všestranná sportovní průprava Katka Faměrová
16:00 ul. Pražská - Gymnastika pro děti 5-7 let - 2013,2012, 2011, 2010 Jitka Pučejdlová
16:30 ul.Sokolská - Dětské cvičení step aerobiku 11-15 let Bobi Čapková
17:00 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika 6-8 let - 2012, 2011, 2010 všestranná sportovní průprava Katka Faměrová
 
ČTVRTEK
ČasNázev hodinyInstruktorka
12:15 MŠ Staroměstská - Děti na startu Klára Klepalová (Blažková)
13:30 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 6 let - 2012,2011,2010 všestranná sportovní a gymnastická průprava Diana Krulišová
15:00 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 8 let a starší - od 2010 a starší, všestranná sportovní a gymnastická průprava Diana Krulišová
16:00 ul.Sokolská - jóga pro děti - správné držení těla od 6 let, od 2012 a starší Ivana Neira Honzáková
16:00 ul. Pražská - Přípravka sportovního aerobiku - ročníky 2013, 2012, 2011, 2010 Klára Klepalová (Blažková)
17:00 ul. Sokolská - výrazový tanec a základy kejklířství od 8 let a starší - od 2010 a starší Ivana Neira Honzáková
 
PÁTEK
ČasNázev hodinyInstruktorka
09:00 MŠ Nerudova - Děti na startu Klára Klepalová (Blažková)
10:00 MŠ Nerudova - Děti na startu Jitka Pučejdlová
 
 
PROVOZNÍ DOBA
PO: pouze cvičení 16:30 - 19:45 
ÚT: pouze cvičení 16:30 - 19:45
ST: pouze cvičení 16:30 - 18:30
ČT: pouze cvičení 15:30 - 18:30
PÁ: pouze cvičení zavřeno
SO: zavřeno
NE: pouze cvičení